Войдите
Забыли пароль? Регистрация!

Депресія Чоловічий вокал v.8 punk UA


Исполнитель Масмин

Автор текста ПАВЕЛ АСМИНИН

Автор музыки ИИ

Жанр Рок

Теги Депресія\UA

Лицензия Creative Commons

Размещено15.10.2025 09:27

0:00 / 0:00
Текст песни

Мені важко жити!
Я вию вночі!
Але не хочу йти –
На плаху до катів…

І від безвихідності цієї –
Хочу бігти! Але не біжу…
Мені не куди бігти!
Я лише повіситися можу…
 
Щасливого життя-ні!
Звідки її взяти?
Залишилося лише одне –
Отруту мені прийняти…

Я зухвалим нервовим став!
Мені пияцтво набридло!
Залишилося до озера піти.
І в ньому топиться сміливо…

Я проклятий усіма і собою!
Я ненавиджу ці обличчя!
А щоб не бачити їх зовсім -
Залишилося тільки застрелитися…

Мені важко жити!!!
Я чую свій же крик…
Але смерть не вихід -
Це лише тупик…
Мені важко жити!!!
Я чую свій же крик…
Але смерть не вихід -
Це лише тупик…
Але смерть не вихід -
Це лише тупик…

  15
44

Комментарии (0)

Чтобы добавить комментарий войдите на сайт.

Помощь проекту

Обсуждают сейчас ЛЕНТА
12:27Sex-Bomb

KsK, и не нужно другого оружия нам!.. Спасибо!

12:24Слово

Михаил Энс , спасибо, Михаил!..

12:19России

Замечательно +++

12:18Тот, кто включает солнце

Бочаров Алексей и Елена , спасибо, други )

12:03Всё относительно (новое)

Ну, от ИИ только припев остался?) +

12:01Ночная дорога

Понравилось!..

11:12В гостях у детства

Миша, привет! Ладная песня.+

11:06Вечные розы

Бесподобно!+

10:50В лабиринте

Sobolew Oleg, спасибо я рад!

10:30Девочка-свечушка

Просто восторг!!!+++++++++