Войдите
Забыли пароль? Регистрация!

Горе-Війна Чоловічий вокал v.2 punk UA


Исполнитель Масмин

Автор текста ПАВЕЛ АСМИНИН

Автор музыки pool0cool@gmail.com

Жанр Рок

Лицензия Creative Commons

Размещено12.10.2025 11:21

0:00 / 0:00
Текст песни

Будинки печаль залишаю
І надію на моє повернення.
Не плакати дружину благаю,
Прошу у дітей вибачення.
Я перед дітьми виправдовуюся,
За тих хто придумав війну.
Останній раз на щастя озираюся,
На прощання цілу дітей і дружину.

Вдома щастя залишив
І пішов на фронт воювати.
Груди, під кулі підставив
І дружину не встиг до цілувати.
У першій же сутичці зі смертю,
Я опинився у неї в полоні.
Хльоснула свинцевим батогом
І згадав я дітей і дружину

Вдома сім'я залишилася,
А я отримав ковток свинцю.
Вам важка частка дісталася:
Діти вибачте рідного батька.
Війна сиротами вас залишила.
Я в цьому не бачу свою провину,
Смерть вас плакати змусила,
Моїх улюблених, дітей і дружину

Вдома сім'я мене чекає,
Але мені не повернутися живим.
Труна з моїм тілом прийде
І посилка з орденом бойовим.
Всім серцем війну ненавиджу.
На неї я вже не гляну,
Але шкода що я не побачу,
Свою сім'ю дітей і дружину.

Вдома труну з убитим батьком.
Молода вдова страждає.
Сирітки з заплаканим обличчям.
Моя сім'я на мене ридає.
Плаче сім'я моя ридма,
Проклинає злу війну.
А я вже в землі заритий
І ніколи не поцілую дітей і дружину.

  22
47

Комментарии (2)

Чтобы добавить комментарий войдите на сайт.

Шпень Владимир
Поддерживаю...
12.10.2025 в 23:34 Цитировать
Анна Р.
Украинского не знаю, но боль понятна и так.
12.10.2025 в 13:23 Цитировать

Помощь проекту

Обсуждают сейчас ЛЕНТА
09:07Кораблик

Миша, привет! Пусть наши кораблики подольше не тонут!

09:01На душе метели

Кто будет спорить ,что человек - часть природы и живёт по её законам... Классная композиция!++++++

08:58Пингвины не летают

Михаил, Владлена, Аделия, спасибо за отзывы!

08:50Коромысло.

Очень образно!!!++++++

08:43В гостях у детства

Павел, я не смог достучаться до Вас, а потому выложил вариант, для прослушивания и Вашей оценки...

08:22Сорвите все маски

СОГЛАСЕН на все 100!!! ГОЛОСУЕМ СЕРДЦЕМ!!! В Ж МАСКИ!!!!))))) +++++

08:09Солдатская честь

Сложная песня. Ставит много вопросов! Но главное это ЛЮДИ которые ГИБНУТ! +++++

05:51Тот, кто включает солнце

Короче девченки ИЩЕМ СОЛНЦЕ!!! На упырей время не тратим!

Пользователи онлайн